Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Harley-Davidson, elektrikli motosiklet tarafını LiveWire ile ayırdı

Ogün Şahin

Yönetici
Yönetici
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
5
Harley-Davidson, bilindiği üzere elektrikli motosiklet tarafında da aktif olarak yer alıyor. Bu alanda firmanın ilk modeli LimeWire adına sahip.

İşte bu ilk modelin ismi artık ayrı bir marka oldu. Firma sanıyoruz daha rahat bir yönetim ve odaklanma için elektrikli motosiklet kısmını kendisinden ayırdı.

Firmanın ilk elektrikli motosiklet modeli LimeWire’dan istediği başarıyı elde edemediği biliniyor. Aslında bu büyük bir sürpriz olmuyor. Çünkü firmanın hitap ettiği kitle, elektrikli motosikletlere şimdilik pek fazla ilgi duymuyor.

Ancak otomobil tarafı gibi motosiklet pazarının geleceğinde de elektrikli seçenekler yer alıyor. Bu açıdan firma alandan uzak kalma istemiyor. Ayrıca şirketin LimeWire özelinde yaptığı çok büyük arge çalışmaları da bulunuyor.

Firma geçtiğimiz aylarda elektrikli motosikletlere özel kendi içinde bir departman kurmuştu. Şirket dönüşümü ise bunun devamında geldi. Harley-Davidson özetle gelecekte de yer almak istiyor ve atılan LimeWire adımı bu konuda mantıklı bulunuyor